Softwarová řešení na míru

EDI s Johnson Controls

EDI komunikace se společností JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL řešená pomocí modulu Maggio EDI se zabezpečením tisku štítku GTL (Global Transport Label) dle požadavku JCI.

Modul Maggio|EDI zabezpečuje elektronickou komunikaci se společností JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL, spol. s r.o. (JCI).

Pro komunikaci s tímto partnerem využívá modul formáty EDIFACT a zároveň zabezpečuje tisk štítku GTL. Elektronickou výměnu dat s JOHNSON CONTROLS jsme pomocí modulu Maggio|EDI zajistili pro našeho klienta RETEX.

Štítek GTL (Global Transport Label)

Štítek GTL je rozšířený pro označování zboží v rozměru globální logistiky. Obsahuje několik přesně definovaných polí, včetně čárových kódů a souhrnného 2D kódu v pravém horním rohu, které umožňují automatizované zpracování. Ukázka štítku GTL (Global Transport Label) vytvořeného dle požadavků JOHNSON CONTROLS:

štítek GTL (Global Transport Label)

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Newsletter

Nově vyvíjený software společnosti FINSOFT (pracovní název Maggio) je softwarový systém umožňující jako jednu z funkcí pokročilé plánování a řízení výroby (integrační platforma – advanced planning and scheduling). Realizováno za podpory: MPO   EU logoOPPI