Softwarová řešení na míru

Nutí Vás odběratel k EDI komunikaci?

V dnešní době je pomerně časté, že významní hráči např. v automobilovém průmyslu tlačí na své dodavatele a "nutí" je k zavedení EDI komunikace.  Tito dodavatelé velkých firem (zejména střední a menší firmy) jsou následně nuceni hledat ( pokud možno levné) možnosti EDI komunikace, aby splnili požadavky svého významného odběratele.

Právě takovéto finančně nenéročné softwarové řešení pro EDI komunikaci nabízíme. Naše zkušenost pochází ze společnosti RETEX, která je tlačena z více stran svými nejvýznamnějšími odběrateli k EDI komunikaci a to i v kombinaci s požadavkem na označování výrobků pomocí štítků vytvořených na míru odběratelům.

Štítek GTL v elektronické komunikaci

Štítky, jako například GTL (Global Transport Label), navíc musí korespondovat s odcházející zprávou EDI. Náš software Maggio naštěstí dokáže tyto požadavky splnit za rozumnou cenu a navíc může využívat open-source licence a tím snížit i nároky na licenční, softwarové a hardwarové vybavení klienta.

Kontaktní formulář

Newsletter

Nově vyvíjený software společnosti FINSOFT (pracovní název Maggio) je softwarový systém umožňující jako jednu z funkcí pokročilé plánování a řízení výroby (integrační platforma – advanced planning and scheduling). Realizováno za podpory: MPO   EU logoOPPI